O nas - poznaj nas

Anna i Zygmunt to nie tylko małżonkowie, ale również partnerzy w biznesie. Razem postanowili stworzyć "Naszą Wspólną Misję" - miejsce, gdzie rodziny mogą znaleźć pomoc, inspirację i wsparcie w trudnych momentach. Dzięki ich różnorodnym doświadczeniom i wiedzy, nasza redakcja dostarcza wartościowych treści na temat psychologii, rodzicielstwa, związków i innych tematów związanych z życiem rodzinnym.

Anna Piotrowicz

Anna Piotrowicz

Weterynarz z zamiłowania, na blogu specjalizująca się w terapii rodzinnej. Przez kilka lat pracowała w ośrodku pomocy społecznej, gdzie zajmowała się rodzinami dotkniętymi przemocą domową. Jest mamą dwóch córek. Z mężem Zygmuntem poznali się na studiach, a ich przyjaźń przerodziła się w miłość. Po pięciu latach zdecydowali się na ślub i od tego czasu razem pokonują trudności życia.


Zygmunt Piotrowicz

Zygmunt Piotrowicz

Inżynier z zamiłowania, zajmujący się projektowaniem konstrukcji stalowych. Lubi aktywny wypoczynek, w szczególności narciarstwo i wspinaczkę górską. Jest ojcem dwóch córek. Po pięciu latach znajomości ożenił się ze swoją przyjaciółką z uczelni, Anną. Razem przeżyli już wiele, a ich miłość tylko się pogłębia.