Przedsprzedaż książeczek dla małżonków Misja 52 zakończona. Czas na podsumowanie. 

Dla przypomnienia, 14 sierpnia rozpoczęliśmy przyjmowanie zamówień i przedsprzedaż trwała 2 tygodnie. Po tym czasie zleciliśmy trzeci dodruk, który odbywał się w Anglii. Następnie zostały zrealizowane zamówienia w UK a pozostałe książeczki przyjechały kurierem do Polski, skąd nastąpiła ostateczna wysyłka do adresatów w Polsce i pozostałych krajach w UE.  Nasi czytelnicy wykazali się wyjątkową aktywnością w przedsprzedaży, za co jesteśmy wdzięczni.

 

Wyniki przedsprzedaży

 

 418 zakupionych książeczek
 209 pobranych Małżeńskich Gier
 51 extra kupionych gier i plakatów

 

Od początku istnienia projektu zostało zamówionych już 1400 książeczek Misja 52, które powędrowały do:

 

🇬🇧 Wielkiej Brytanii
🇵🇱 Polski
🇧🇪 Belgii
🇱🇹 Litwy
🇷🇴 Rumunii
🇩🇪 Niemiec
🇳🇱 Holandii
🇮🇸 Islandii
🇸🇪 Szwecji

 

Na koniec pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w promocję książeczek. Dziękujemy za wszelkie udostępnienia w mediach społecznościowych oraz ‚pocztę szeptaną’. To m.in dzięki Wam udało się zrealizować trzeci dodruk, którego… początkowo nie planowaliśmy!

W czasie trwania przedsprzedaży przybyło nam również kilkaset osób więcej w mediach społecznościowych i na naszym newsletterze, które dopiero dowiedziały się o książeczkach i… pytają, kiedy będzie czwarty dodruk.

Przyjmujemy wszystkie zapytania i jeśli w dalszym ciągu będzie takie zainteresowanie, być może uda się jeszcze przed świętami. Warto zapisać się na nasz newsletter, aby być na bieżąco.

Dziękujemy!

Newsletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz za darmo "Kalendarz Małżeński" oraz prenumeratę magazynu Misja52 co miesiąc na maila.

Dziękujemy za zapisanie się do Newsletter Misja52