Randka obowiązkowo raz na miesiąc, a najlepiej raz na tydzień. Tak często do małżonków mawia ksiądz „Malina”. Lena i Maciej Durlakowie, założyciele zespołu Jedno Ciało podzielili się w najnowszym numerze Misji 52 swoimi pomysłami. 

 

Oto nasze pomysły na darmowe randki – jedna dla podróżników, a druga dla domatorów.

Relax Travel: Małżeńska wycieczka rowerowa zakończona piknikiem nad rzeką. W plecaku kocyk, kanapki z szynką i ogórkiem + herbatka z cytryną w termosie. Kwiatek polny zawsze pod ręką. Klasyka!

Sweet Home: Szalony taniec salonowy! Mamy to przećwiczone. Można zacząć sentymentalnie od tańca do pierwszej piosenki, puszczanej na weselu (to według nas bardzo fajne, kiedy wraca się myślą do dnia ślubu), a potem można dodać mocy i zwyczajnie dać się ponieść muzyce po całym salonie. Szaleństwo, spontaniczność, bliskość. Za darmo!

Otwórz e-magazyn klikając na zdjęcie

Kwietniowy numer miesięcznika Misja 52 – Inspiracje dla małżonków.

 

 

Czy ten artykuł jest dla Ciebie przydatny? Możesz wesprzeć rozwój miesięcznika Misja 52 kupując jeden z dostępnych produktów. Przejdź do SKLEPU MISJA 52 >>>

 

Małżeńska Gra Planszowa

 

Newsletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz za darmo "Kalendarz Małżeński" oraz prenumeratę magazynu Misja52 co miesiąc na maila.

Dziękujemy za zapisanie się do Newsletter Misja52