6 numerów miesięcznika Misja 52 za nami. W wakacje postanowiliśmy zrobić przerwę i zapytać Was o zdanie, jak widzicie nasz magazyn i wszystkie projekty z nim związane. 

W ankiecie wzięły udział 104 osoby. Odpowiedzi, jakie otrzymaliśmy zawierały sporo sugestii i ciekawych propozycji. Otrzymaliśmy też bardzo dużo zapewnień, że to co robimy jest dla Was ważne. Poniżej przedstawiamy w liczbach oddane przez Was głosy. Porównaliśmy je z naszymi oczekiwaniami (czyli z tym, co nam się wydawało, że odpowiecie). Dzięki Waszym głosom utwierdziliśmy się w przekonaniu, że warto było po prostu zapytać,  jak nas widzicie, zamiast się domyślać. Wasze sugestie mają ostateczny wpływ na to, jak będzie wyglądał magazyn od września.

A oto i podsumowanie:

 

Jakie tematy najbardziej Cię interesują?

 

 1. Dotyczące miłości małżeńskiej  –  81 głosów
 2. Edukacja i wychowanie dzieci  –  66
 3. Pomagające małżeństwom w kryzysie  –  62
 4. Polecane miejsca na wycieczki  –  48
 5. Porady specjalistów (psycholog, lekarz, prawnik itp)  –  45
 6. Polecane książki  –  36
 7. Wywiady z inspirującymi ludźmi  –  35
 8. Oszczędzanie, spłata długów, budżet domowy  –  27
 9. Pomagające kształtować przedsiębiorczość  –  22

 

Nasz początkowy typ: Wywiady oraz oszczędzanie, spłata długów, budżet domowy

 

Z kim chciał(a)byś przeczytać u nas wywiad?

 

Oto, co najczęściej sugerowaliście:

 1. Małżeństwa z pasją, które tworzą ciekawe projekty
 2. Przedsiębiorcy działający zgodnie z etyką,
 3. Małżeństwa, które pokonały kryzys
 4. Znane osoby, które nie wstydzą się wiary
 5. Rodziny prowadzące edukację domową
 6. Twórcy ciekawych projektów

 

Nasz początkowy typ: Znane osoby

Było także wiele indywidualnych sugestii, np. aby opublikować rozmowę z kimś z ośrodka adopcyjnego, lub z osobami duchownymi, które wyjaśniać będą stanowisko Kościoła na sprawy związane m.in z płodnością.  Zaproponowaliście także wiele znanych osób. O konkretnych nazwiskach będziemy mogli powiedzieć dopiero w momencie, gdy taki wywiad będzie w przygotowaniu – tu prosimy o zrozumienie. Od początku przyjęliśmy taką zasadę, że nie chwalimy się projektami, bądź pomysłami zanim wejdą w ostateczną fazę realizacji.

 

Czy nasze produkty (książeczki, plakaty, gra) wolisz w wersji drukowanej czy cyfrowej?

 

Mimo, że sporo osób nabyło już nasze plakaty oraz Małżeńską Grę Planszową – czyli produkty, które można pobrać i wydrukować u siebie (tańsza opcja), większość z Was chciałaby otrzymać gotowy produkt pocztą do domu (droższa opcja). Nasze książeczki z zadaniami wolicie natomiast w obu wersjach – drukowanej i cyfrowej. Drukowana już wyprzedana i póki co nie planujemy wznowienia. Rozpoczęliśmy natomiast prace nad wersją cyfrową.

 

Kody rabatowe – o co w tym chodzi?

 

Jest to nowy pomysł. Jesteśmy już po wstępnych konsultacjach z przedsiębiorcami, którzy przychylnie wypowiedzieli się o tym projekcie, że ma szansę powodzenia. Następnie zapytaliśmy Was o opinię i 72% odpowiedzi było pozytywnych. Teraz czeka nas ostatni etap, finalizowanie. W skrócie: pomysł jest ukierunkowany na to, aby czytelnik otrzymał satysfakcjonującą  zniżkę w danym sklepie online – przedsiębiorca reklamę i klienta – miesięcznik, fundusze na działalność.

O szczegółach będziemy informować jeśli tylko projekt wejdzie w życie.  Dzięki Waszym opiniom wiemy także, które branże najbardziej Was interesują. Jest to bardzo cenna wskazówka.

 

Wasze opinie i sugestie dotyczące miesięcznika Misja 52

 

Jest to temat na osobny wpis. Przesłaliście ponad 100 opinii. Za wszystkie dobre słowa gorąco dziękujemy a na wszystkie zadane pytania i sugestie odpowiemy w osobnym tekście, który ukaże się we wtorek o 10:00

CDN.

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz za darmo "Kalendarz Małżeński" oraz prenumeratę magazynu Misja52 co miesiąc na maila.

Dziękujemy za zapisanie się do Newsletter Misja52