Najdziwniejszy sekret świata to nagranie, które od wielu lat inspiruje ludzi na całym świecie. Earl Nightingale wyjaśnia dlaczego tylko nieliczni osiągają sukces oraz czy istnieje uniwersalny klucz do satysfakcjonującego życia. 

„Pewnego niedzielnego poranka, ponad 50 lat temu, grupie sprzedawców w firmie Earla Nightingale’a odtworzono płytę z zadziwiającym nagraniem. Ludzie poczuli się zelektryzowani tym, co usłyszeli. Przekaz nagranych słów zaczął się rozprzestrzeniać jak pożar, a każdy, kto usłyszał to nagranie, czuł się pozytywnie zmotywowany do działania”.

Tak  o nagraniu „Najdziwniejszy sekret”  mówiła żona Earla Nightingale’a. Jej mąż przez ponad 20 lat poszukiwał odpowiedzi na pytanie co determinuje ludzkie życie? Dlaczego tylko nieliczni osiągają sukces? Czy istnieje uniwersalny klucz do satysfakcjonującego życia?

Działanie – klucz do sukcesu.
Earl Nightingale  mówi, że sukces odnosi tylko ta osoba, która wytrwale realizuje wartościowy cel. Człowiek z jasno wyznaczonym celem musi go osiągnąć i nic nie może oprzeć się jego woli ani nie jest w stanie mu przeszkodzić. Człowiek może zmienić swoje życie poprzez zmianę sposobu swojego myślenia. Musi tylko z pełną premedytacją działać w tym kierunku. To przekonanie powinno zrosnąć się z  nawykami i emocjami tak mocno, by można je nazwać niewzruszoną wiarą.
Jezus mówił, „jaka jest wasza wiara tak wam się stanie”, ale tylko nieliczni go zrozumieli. To dlatego sposób na cudowne życie  i posiadanie go w obfitości pozostaje wciąż dla wielu  najdziwniejszym sekretem.

Najważniejsza decyzja w życiu… 

 

Kliknij na zdjęcie aby czytać dalej /str. 20 i 21/

Earl Nightingale – Najdziwniejszy sekret świata.

 

Czy ten artykuł jest dla Ciebie przydatny? Możesz wesprzeć rozwój miesięcznika Misja 52 kupując jeden z dostępnych produktów. Przejdź do SKLEPU MISJA 52 >>>

 

Małżeńska Gra Planszowa

Małżeńska Gra Planszowa Misja 52

Newsletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz za darmo "Kalendarz Małżeński" oraz prenumeratę magazynu Misja52 co miesiąc na maila.

Dziękujemy za zapisanie się do Newsletter Misja52