Luty to miesiąc, w którym celebrujemy Walentynki. Niektórzy mówią, że to tandetne święto, ja uważam, że każdy dzień celebrujący miłość jest piękny. Sama jestem szczęśliwą żoną, spełnioną w swoim małżeństwie. Mój mąż jest miłością mojego życia i każdego dnia odczuwam wdzięczność, że możemy kroczyć przez życie razem. Ludzie często pytają nas o sekret udanego małżeństwa. Oto i on.

Kilka lat temu usłyszeliśmy o tzw. Kodeksie Małżeńskim od wspaniałego coacha Blair’a Singer’a. Bardzo nam się ten pomysł spodobał i zdecydowaliśmy się na stworzenie takowego kodeksu dla naszego związku.

Nasz Kodeks Małżeński – spisany, wydrukowany , wisi w naszej sypialni:

1. Jesteśmy ze sobą na zawsze – nie ma strategii wyjścia – to są mocne słowa, samo „na zawsze” brzmi przecież jak filmowe love story. Jak można powiedzieć „na zawsze” jeśli tak naprawdę nigdy nie wiemy… tak, ale… jeśli jesteś w związku z nastawieniem, że to jest na
zawsze, to dynamika tego związku jest zupełnie inna, inaczej się zachowujesz, po prostu wiesz, że jeśli nie ma strategii wyjścia, musisz zrobić wszystko by ten związek działał.

2. Oboje jesteśmy w pełni odpowiedzialni za na…

 

Czytaj dalej w magazynie >>>
Newsletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz za darmo "Kalendarz Małżeński" oraz prenumeratę magazynu Misja52 co miesiąc na maila.

Dziękujemy za zapisanie się do Newsletter Misja52